Нострадамус і Син. Валерій Ковера
Читать онлайн книгу.align="right">
Серпень 2011р.
Шановні, недуже шановні і зовсім нешановні!
«Ніхто нам не збудує держави,
якщо ми самі її не збудуємо.»
Наші слова.
Знову пише до вас Ковера Валерій Іванович. Остання моя пенсія за липень 2011р. 768,90грн.
Що до мінімальної пенсіі в Україні то була інформація від Азарова М. Я. (тоді прім’єр-міністер України), що вона 800 гр., а це не так; і 40000гр. максимальна, мабуть і це не так. Бо Віктор Федорович Янукович (тоді Президент України) казав (тими ж днями), що мінімальна пенсія 740гр.,а максимальна 60000гр. А насправді як? Люди (в тому числі і я) хочуть знати: яка точно мінімальна пенсія в Україні хочаб на перше липня 2011р.; яка точно максимальна пенсія в Україні на перше липня 2011р. Чи це військові таємниці? Чи ви самі не знаєте? А чому не сказать, щоб було більше злагоди в суспільстві? Чи ви боїтесь, що коли узнають, то буде єгипетський варіант, чи лівійський? То чому влада доводить до цього? А доводить до цього саме влада.
Доречі, неслід число округляти. Зрозуміло, що вам 2—3 гривні з копійками, – то не гроші. Бо у вас гроші кури не клюють. А для пенсіонера з мінімальною, чи з близькою до мінімальної пенсією, – це має значення. Бо без цих, наче, копіьок хліба в магазині не дадуть.
Не соромтесь, відповідайте. Я до всіх звертаюсь. А що, неможна було раніше поменшити таку велику різницю в пенсіях законодавчо в Парламенті? Часу не було? Чи совісті? Чи совісті і зараз немає? Ви кульки в Парламенті пускали (і це незалежно чи то ви в позиції, чи то в апозиції)? Доречі, де кульки купляли? В аптеці?
Старий і дещо переробленний анекдот до теми, – Приходить один в аптеку та й каже:
– Дайте мені великий презерватив.
– Підійде? —показує аптекар екземпляр.
– Ні. Дайте мені презерватив в мій зріст.
– Невже у вас такий…
– Ні, просто у нас бал-маскарад. І я хочу
вдягнутись і бути Недоторканим
Членом Парламенту.
В попередньому листі ми зупинились на ситуації за часів перших кравчучок…
…І в цей час третину країни вивезли. Хто? Та ті, що були ближче інших до народного добра. Поки більш-меньш чесні громадяни (вони (ми) мало мобільні) пристосовувались до нових умов, більш мобільні нечесні вивозили все, що під руку потрапляло. А саме головне з поганого, що відбувалось в перші тижні і місяці незалежності («незалежність» – це умовне поняття, – немає нічого і нікого, щоб було від всього незалежне – ВСЕ ВЗАЄМОПОВ’ЯЗАНО), це те, що Владу
в Україні приватизували, буцім-то, «народні» депутати. Це ті, що
були при владі в Українській РСР, а це були майже всі, буцім-то, комуністи. Чому «буцім-то»? Тому, що вони декларували одну ідеологію, а самі жили зовсім по іншій. І зараз таке відбувається. А наші, буцім-то, демократи з вкоріненною століттями рабською ідеологією, буцім-то, християн (Чому «буцім-то»? Тому, що вони теж декдарували і зараз декларують одну ідеологію, а самі жили і зараз живуть зовсім по іншій); так і лишились рабами своїх шлунків, своїх, тоб-то недоданих простим