Криптопрофіт. Олександр Герасимович
Читать онлайн книгу.курси валют, інформація про ICO, обмін валют, огляди бірж.
bitcoin.org – один з перших сайтів про біткойн, який потрібно відвідати новачкам.
bitcointalk.org – найбільший міжнародний біткойн-форум.
coinmap.org – карта використання біткойну компаніями по всьому світу.
tronscan.org – оглядач криптовалют.
99bitcoins.com/bitcoin-scam-test – скам-тест сайтів про криптовалюту.
Метод 1
Інвестиції в криптовалюту
Це найпопулярніша стратегія в крипто світі. Часто зустрічається назва «ходл», що можна перевести як «купив і тримай».
Брайан Келлі, відомий аналітик, інвестор і глава BK Capital Management, має три золотих правила для криптоінвесторів:
1. Тільки ризик від 1 до 5 відсотків активів. З активом, який так сильно коливається, потенціал зростання є експоненційним – так само, як і потенційні ризики.
2. Не продавайте занадто рано. Не потрібно «зливати» всю криптовалюту, навіть якщо її ціна підскочила на 20—30%. Я б доповнив цей пункт: при зростанні продавайте лише частину активів для отримання профіту.
3. Не панікуйте, коли токен раптом обвалюється на 50%. Курс криптовалют може легко зміститися на 20—30% в день. Сьогодні – це норма.
Купувати криптовалюту радить і австралійський біткойн-мільйонер Сем Карагіозис, який в 26 років встиг сколотити на криптовалюті цілий статок.
Порада. Не купуйте криптовалюту в кредит. Вкладення в криптовалюту повинні бути розумними. Адже, якщо сьогодні монета коштує 10 тис. доларів, це не означає, що завтра її курс не може бути 100 доларів за монету. Я перебільшую звичайно ж, але суть повинна бути ясна. Волатильність на крипторинку дуже висока.
Які криптовалюти купувати? Інвестувати краще в найперспективніші валюти (наприклад, в ТОП-10 на cryptocompare). Вважаю, у вас, безсумнівно, повинен бути біткойн, ріппл, ефіріум та інші альткоіни. Портфель можна періодично поповнювати новими монетами на ваш розсуд.
ТОП-10 криптовалют за версією Сryptocompare*
1. BTC – Bitcoin. Криптовалюта номер один, у всіх сенсах слова. З нього все почалося. Децентралізована криптовалюта, не боїться інфляції, непідвладна банкам і урядам. Основний недолік – низька швидкість транзакцій, зростання комісій в мережі; не анонімна криптовалюта.
2. ETH – Ethereum (ефіріум, або ефір). Це децентралізована платформа для смарт-контрактів, які виконуються без втручання людини. Популяризували ідею програмованих транзакцій. Платформа використовується для краудфандингу, створення нових активів, ICO…
3. JST – Just. JUST створений для розробки протоколів DeFi на основі TRON.
4. BNB – Binance Coin. Базовий актив на Binance decentralized exchange (DEX). Використовується для оплати комісій на біржі.
5. BCH – Bitcoin Cash – це форк мережі Біткойн. Створено для прискорення транзакцій в мережі.
6. LINK – Chainlink – засновані на Блокчейн смарт-контракти, які можуть бути підключені до реальних світових даних і платіжних систем.
7. TRX – Tron. Це криптовалюта, розроблена для побудови інфраструктури децентралізованого Інтернету.
8.