Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним!. Ден Вальдшмідт

Читать онлайн книгу.

Вийди за межі. Забудь про успіх – стань видатним! - Ден Вальдшмідт


Скачать книгу
йде від нутра.

      Адже успіх не полягає в тому, щоб знати більше. Він у тому, щоб бути чимось більшим.

      І це не список, який ви можете завантажити з Інтернету; не повідомлення в блозі, яке можна ретвітнути; не бізнес-стратегія, яку можна скопіювати з комерційних бестселерів.

      Ви мусите бути сильнішим. Ви мусите відчайдушно хотіти більшого.

      Ви мусите більше перейматись.

      Практика показує: ви вже знаєте, що робити. У будь-якому випадку це не є серйозним питанням.

      Справжнє питання полягає в тому, що ви будете робити з цим? Ким ви вирішите стати? Давайте поговоримо про це.

      Припиніть шукати виправдання за те, хто ви і де ви

      Важливим є лише те, що ви робите.

      Усе. Великі вчинки. Малі вчинки. Навіть те, що вас дратує.

      Важливо те, що ви гаєте час. Важливо те, що ви звинувачуєте інших у своїх невдачах. Важливо те, що ви іноді лінуєтесь.

      Усе це важливо, бо досягнення цілей відіграє ключову роль.

      І саме тоді, коли ви припините шукати виправдання, ви станете на шлях, який веде до мети.

      На шлях, яким прямувала кожна велика людина.

      Зиґмунда Фройда освистали, коли він уперше представив свої теорії групі вчених у Європі. Але він продовжував дослідження й отримав премію Ґете за працю в галузі психології.

      Вінстон Черчилль провалився в шостому класі й програвав усі вибори, на яких балотувався, але врешті був обраний прем’єр-міністром Англії в 62 роки.

      Альберт Ейнштейн не розмовляв, доки йому не виповнилось чотири роки, не вмів читати до семи і був виключений зі школи. Зрештою він зробив революцію у фізиці завдяки теорії відносності.

      Генрі Форду не поталанило у фермерстві, навчанні та роботі машиністом, до того ж він банкрутував п’ять разів. Проте він модернізував масове виробництво.

      Стена Сміта не взяли на тенісний матч Кубка Девіса у ролі хлопчика, який підбирає м’ячі, тому що він був «занадто незграбним». Він виграв вісім розіграшів Кубка Девіса і вважається одним із найкращих парних тенісистів усіх часів.

      Чарльзові Шульцу відмовляли в друці малюнків, які він пропонував для шкільного журналу. Йому відмовив Волт Дисней. У результаті він створив найпопулярніші комікси в історії – «Дрібнота» [1].

      Ван Гог продав лише одну картину за своє життя, і ту сестрі свого друга за 50 доларів. Але він намалював понад 800 шедеврів, сім із яких разом коштують зараз майже мільярд доларів.

      Лев Толстой був виключений з юридичного навчального закладу, адже його професори визнали студента «непридатним до навчання». Він став одним із найвідоміших письменників світу.

      Джону Крізі не пощастило в продажах, офісній роботі, фабричному виробництві та письменництві. Він отримав 754 відмови від видавців. Він написав понад 600 романів і вважається одним із найвидатніших письменників детективного жанру.

      Генка Аарона не взяли в клуб «Brooklyn Dodgers», а свій перший матч у лізі він програв з рахунком 0:5. Згодом він поставив рекорд Головної ліги бейсболу з хоумрану,


Скачать книгу

<p>1</p>

«Peanuts» («Дрібнота») – комікси про хлопчика Чарлі Брауна та песика Снупі. (Тут і далі прим. перекл.)